Dubai Vizesi


Dubai Vizesi ve Dubai Vize çıkarmada yardımcı olan firmamız, siz değerli müşterilerin görüşlerini önemser. Sizde Firmamızdan aldığınız Vize hizmetini Eposta, Sosyal medya aracılığı ile değerlendirme yapabilirsiniz. Dubai vizesi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Aranan Kelimeler : Dubai vize ,Dubai vize başvurusu, Dubai vize, Dubai vize alma, Dubai vizesi nereden alınır, Dubai vize işlemleri, Dubai büyükelçiliği, Dubai fahri konsolosluğu, Dubai seyahati, Dubai ticaret, Dubai vizesi


Birleşik Arap Emirlikleri: Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri 90 güne kadar seyahatlerinde vizeden muaftır. Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vizeye tabidir.

Hangi Havayolu ile uçarsanız uçun Dubai Vizenizi biz alabiliriz. Acentemizi hemen arayın.
0850 304 44 92-0542 268 78 98 Dubai Vize Hattı

Dubai Vizesi veya Dubai Vize işlemleriniz Vize Bayisi güvencesinde ve Sponsorluğunda alındığından hiçbir formaliteye gerek kalmadan vizeye hemen başvurun.

İşveren


  • Fotoğraf
  • Pasaportuzun Kimlik bölümünün kopyası
  • Dubai Vizesi alımı için pasaportunuzu ve fotoğrafınızı bize scan ederek göndermeniz yeterlidir. Vize Bilgi uzmanlarımız hemen işlemlere başlayacak olup vizeniz tatil günleri hariç 36 saat gibi bir sürede hazır edilecek ve size ulaştırılacaktır.

Bordrolu Çalışan


  • Çalıştığınız işyerinden alınan ve sizin seyahatinizi belirten bir yazı
  • Vergi levhasının fotokopisi,

Ev Hanımı


  • Çalıştığı işyerinden, antetli kağıda yazılmış, Dubai’ye giriş nedenini belirten bir yazı.

Öğrenci


  • Eşinizin işyerinden çalıştığına dair bir yazı
  • Evlilik Cüzdan Kopyası, bekar ise ikametgah

Emekli


  • Dubai’ye giriş nedenini belirten yazı.
  • Okuldan alınan öğrenci belgesi

Dubai Haritası

Dubai Vizesi

DUBAİ HAKKINDA;

Birleşik Arap Emirliklerine bağlı, 7 emirlikten biri olan Dubai Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından vize istemektedir.  Gizemli , bir o kadarda şahane olan bu emirlik çölün ortasında, denizin ve lüksün olduğu bir şehirdir. Her yıl milyonlarca türk vatandaşını ağırlayan Dubai 'ye Türkiye'den Vize Bayisi olarak Dubai Vizesi alıp, aynı zamanda otel,  uçak bileti ve havaalanı transferleri olarak bir çok firmanın ve seyahat acentasının tedarikçisi konumundayız. . 

Dubai Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Öncelikle şunu bilmenizi isteriz ki Dubai vize isteyen bir ülkedir.  Birleşik arap emirliğine bağlı Dubai 'ye gitmek istiyorsanız, acentamız tarafından sizlere vize hizmetleri profesyonel olarak sağlanmaktadır. Çölün ortasında deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmak isteyen Türk turistler, her yıl Dubai'ye akın etmektedirler. Dubai vizesi ortalama maksimum 3 günde çıkmaktadır, bazı yoğun olmayan dönemler ise 1 günde bile çıkmaktadır. Birleşik Arap Emirliklerinin vermiş olduğu resmi yazısında yine 3 günde çıkmaktadır. 

Dubai Vizesine Nasıl Başvurabilirim?

Dubai'ye vize alıp seyahat etmeye karar verdiyseniz bizi aramanız sizi doğru yönlendirme konusunda yeterli olacaktır. Dubai vizesi almak için öncelikle pasaport almanız lazım. Pasaportu aldıktan sonra 1 adet fotoğrafınızın görüntüsü , kimliğinizin arkalı önlü görüntüsü ve pasaportunuzun numaraları ve diğer bilgilerin olduğu bölümün fotoğraflarını çekip bize whastapp hattımızdan ( 0542 268 78 98 ) veya mail (info@vizebayisi.com) olarak atmanız başvurunuzun alınması için yeterlidir.

Dubai Vize İstiyor mu?

Birleşik Arap Emirliklerine bağlı küçük bir emirlik olan Dubai Türkiye vatandaşlarından vize istiyor. Vize işlemlerinizin başlatılabilmesi için 1 adet fotoğraf, kimliğin arkalı önlü görüntüsü ve pasaportun ön yüzünün görüntüsü Dubai vize işlemleri için yeterlidir. 

Dubai Vize ücreti ne kadardır?

Acenta hizmet bedeli ve emirlik harç bedeli dahil olmak üzere Duba Vize ücreti 130 dolardır. 
Dubai Manzara Resimleri


kullanıcı yorumları kullanıcı yorumlarıbo diyet çorba kullanıcı yorumları bo diyet çorba kullanıcı yorumlarıbo diyet çorba kullananlar bo diyet çorba kullananlarbo diyet çorba bo diyet çorbabitkisel shop bitkisel shopkimler kullandı kimler kullandıkullanan kullanıcılar kullanan kullanıcılarbo diyet çorba yorumları bo diyet çorba yorumlarıdiyet çorba diyet çorba