İsrail Vizesi


İsrail Vizesi ve İsrail Vize çıkarmada yardımcı olan firmamız, siz değerli müşterilerin görüşlerini önemser. Sizde Firmamızdan aldığınız Vize hizmetini Eposta, Sosyal medya aracılığı ile değerlendirme yapabilirsiniz. İsrail vizesi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Aranan Kelimeler : İsrail Vizesi


İsrail Vizesi almaya yardımcı olan firmamız siz değerli katılımcılarımızın görüş ve düşünceleri önemser.  Pasaportunuzun süresi en az 6 aylık olmalıdır. Vize sonucu 8 ve 10 iş günü içerisinde belli olur. Vize başvuruları ve sonucu öğrenme saatleri 10:00 ile 13:00 arasıdır. İsrail vize ücreti almamaktadır. Firmamız tarafından 75 dolar hizmet bedeli alınmaktadır. 

İSRAİL VİZESİ İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR
1.
Altı ay geçerli pasaport
2. Başvuru formu ve son bir yılda çekilmiş 2 adet 5x5 ebatında fotoğraf
3. Ticaret ve Sanayi odasından alınan faaliyet belgesi ve oda kaydı fotokopileri 
4. Şirket antetli kağıdına başvuru dilekçesi
5. Sgk işe giriş bildirgesi
6. Vergi levhası fotokopisi
7. İmza sirküleri
8. Ticaret sicil gazetesi 
 
YUKARIDAKİ EVRAKLARA SAHİP OLMAYA KİŞİLERDEN İSTENENLER
1.
Uçak rezervasyonları
2. Otel rezervasyonları
3. Tapu fotokopisi
4. Banka cüzdanları

İsrailde yerleşik acenta konumunda olan acentamız, her hafta çarşamba gidiş cumartesi dönüş kudüs turlarıda düzenleyip, Kudüs Mescid-i Aksayı en güzel şekilde görmeyi sizlere sunmaktadır. İsrailin başkenti olan Kudüse 3 gece 4 gün THY veya Pegasus havayolları ile yapılmaktadır. Bir kudüs turunda gezilecek başlıca yerler; El Halil, Yafa, Mescid-i Aksa, Lut Gölü(Ölü deniz) belli başlı noktalardır. Şarktur olarak sizlere İsrail ucak bileti, Telaviv uçak biletlerinde en ucuz uçak bileti fırsatları sunmaktadır. 

İsrail Manzara Resimleri


kullanıcı yorumları kullanıcı yorumlarıbo diyet çorba kullanıcı yorumları bo diyet çorba kullanıcı yorumlarıbo diyet çorba kullananlar bo diyet çorba kullananlarbo diyet çorba bo diyet çorbabitkisel shop bitkisel shopkimler kullandı kimler kullandıkullanan kullanıcılar kullanan kullanıcılarbo diyet çorba yorumları bo diyet çorba yorumlarıdiyet çorba diyet çorba