Malta Vizesi


Malta Vizesi ve Malta Vize çıkarmada yardımcı olan firmamız, siz değerli müşterilerin görüşlerini önemser. Sizde Firmamızdan aldığınız Vize hizmetini Eposta, Sosyal medya aracılığı ile değerlendirme yapabilirsiniz. Malta vizesi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Aranan Kelimeler : Malta vize ,Malta vize başvurusu, Malta vize, Malta vize alma, Malta vizesi nereden alınır, Malta vize işlemleri, Malta büyükelçiliği, Malta fahri konsolosluğu, Malta seyahati, Malta ticaret


MALTA VİZESİ
Değerli yolcular , Malta bir Avrupa ülkesi olup Shengen ülkesidir. Türk vatandaşlarından vize istemekte olup alınan bu vize tüm Shengen(Avrupa) ülkeleri için geçerlidir. Küçük bir ada ülkesi olan Malta hem öğrenciler hem de turist grupları için çok fazla seyahat edilen bir ülkedir. Ağırlıklı olarak Türk öğrenciler Malta'da dil okullarına gitmek için Malta vizesi sürekli talep etmektedirler.

Malta vizesi ile ilgili bilinmesi gerekenler ; öncelikle seyahat edecek  kişiler bazı belgeler hazırlamalıdır. Ardından hazırlanan bu belgeler Vize Bayisi'nin size en yakın ofisine kargolanmalıdır. Profesyonel vize ekibimiz tarafından incelenen bu belgeler eksik varsa size bilgi verip eksikler tamamlanmalıdır. Eksikler tamamlanınca randevu alınıp randevu günü ve saati tarafınıza bildirilir. Randevu zamanı geldiğinde profesyonel vize personelimizle şahsen Malta vizesi konsolosluk başvuru merkezine şahsen müracaat edilir. Müraattan sonra ortalama 15 ile 20 gün beklemesi olan pasaportunuz vizeniz sonuçlanınca personellerimiz sizin adınıza pasaportunuzu alıp tarafınıza kargo yoluyla ulaştırmaktadır. Kısacası anahtar teslim Malta vize merkeziyiz . 

Malta vizesi için gerekli belgeler nelerdir?

İşverenler için gerekli belgeler(Şirket sahipleri veya Esnaflar için)

  • Pasaport(En az 6 ay geçerli süresi olmalıdır.)
  • İki adet biometrik fotoğraf
  • Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği
  • Banka hesap dökümü(güncel olup en az 5000 TL bakiyeli olacaktır)
  • Varsa araç ruhsat fotokopisi
  • Varsa tapu fotokopisi
  • Varsa davetiye
  • İşyerinin; Vergi levhası, imza sirküsü, ticaret sicil gazetesi, oda kayıt süreti, oda faaliyet belgesi 
  • Kimlik fotokopisi


Malta Haritası

Malta Vizesi

Malta Manzara Resimleri


kullanıcı yorumları kullanıcı yorumlarıbo diyet çorba kullanıcı yorumları bo diyet çorba kullanıcı yorumlarıbo diyet çorba kullananlar bo diyet çorba kullananlarbo diyet çorba bo diyet çorbabitkisel shop bitkisel shopkimler kullandı kimler kullandıkullanan kullanıcılar kullanan kullanıcılarbo diyet çorba yorumları bo diyet çorba yorumlarıdiyet çorba diyet çorba